ELMON & NÜKHET

nukelmon1

Elmon Pekmez (1979) ve Nükhet Boz (1979) Mimar short term cash advance Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde öğrencilik yıllarında tanıştılar. İkisi de , Mimarlık Fakültesi’nden 2002’de mezun oldu. İkili, mesleki açıdan yeterli deneyimi kazandıktan sonra mimari, iç mimari need personal loan ve ürün tasarımı çalışmalarını bir isim altında toplamaya karar vererek 2010’da Pekmez+Boz ‘u kurdu.

Pekmez ve Boz, mimari altyapıyla geliştirdikleri, formun ve malzemenin ifadesini ortaya koydukları farklı ölçekli mekan bad credit loan tasarımlarında keşfedilmemiş yaşam tecrübeleri ve projeler sunmaktadırlar. Benzer konulara duydukları ilgi ile oluşturdukları, farklı ama uyumlu mimari bakış açılarını her projede farklı bir harmoni ile birleştiriyorlar.

cash advance nc

Özellikle konut projelerine imza atan ve bu alanda birçok ev sahibi ile tanışan Pekmez+Boz, Şubat 2013 te bir ilki gerçekleştirerek, 1 günde insanların yaşam alanlarını baştan yarattıkları BoomRoom® personal loans in arizona projesini lanse ettiler. Yaşadığımız kozmopolit ve hızlı şehir yaşamına çok uygun olan BoomRoom® projesinde, mekanlara pratik ve tasarımsal fikirlerle 1 günde enerji veriyorlar.